LED Autolamps 520ARWMLCSB 520 Multivolt Stop/Tail/Indicator/Rev Left-Hand Side
SKU: 520ARWMLCSB
Regular price
image
Shipping information
Here are some key points to note about our shipping policy:
Standard Shipping
Estimated delivery times:
  • WA, NT, and TAS: currently experiencing longer shipping times
  • Holiday periods (e.g. Christmas): deliveries may be delayed due to increased freight volumes
Express Shipping
Product features
520 Multivolt Stop/Tail/Indicator/Rev Left-Hand Side
Features:
  • Diffused Tail Function
  • Sequential Indicator
  • ECE Approved
  • IP67 100% Waterproof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 520mm x 141mm x 28.5mm